Kontakt:

FPiH Pusz
Ul. Warsztatowa 3
05-400 Otwock

 tel. 22 788 41 69
kom. 882 122 161

pusz@pusz.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witamy w firmie PUSZ Laminaty !

Firma PUSZ - działająca na rynku od 1982 roku to ceniony producent materiałów do napraw konstrukcji mostowych, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym oraz do napraw obiektów hydrotechnicznych i w budownictwie ogólnym, rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyrobów z kompozytów poliestrowo-szklanych.

W drodze ogólnopolskiego naboru, firma PUSZ zaangażowała zespół ludzi, którzy posiadają bogate doświadczenie w produkcji laminatów, charakteryzują się solidnością, pracowitością i otwartością na nowe wyzwania.

Firma PUSZ - Laminaty postawiła sobie za cel pełną satysfakcję klientów gwarantując wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Nasza oferta

Półki z laminatu jako przejścia dla małych zwierząt w przepustach

Firma Pusz proponuje adaptację tradycyjnych przepustów wodnych poprzez zainstalowanie półek z laminatu. Przejścia tego typu przeznaczone są dla płazów i gadów, ale mogą być wykorzystane także przez inne małe zwierzęta jak: łasice, gronostaje, wydry, borsuki, lisy, tchórze, jeże itp.)

 

Deski gzymsowe z laminatu

To lekka i łatwa w montażu alternatywa do polimerobetonowych i betonowych desek gzymsowych

 

Inne produkty

Firma PUSZ - Laminaty posiada w ofercie również: przekrycia zbiorników, zbiorniki magazynowe i na ścieki oraz elementy wyposażenia autobusów, tramwajów czy pociągów. Podejmie się także wykonania innych elementów z kompozytów poliestrowo- szklanych na życzenie Klientów.